Společnost EK-INDUSTRY, s.r.o. vznikla v roce 2010 odkupem distribuce produktů GIOVENZANA od společnosti B:ELECTRIC, kde současný majitel společnosti pracoval na pozici obchodně technického manažera.

Na základě mnohaletých zkušeností s těmito produkty a potřebami zákazníků z této oblasti nabízí firma nadstandardní servis a služby.

Společnost je distributorem elektrotechnických a elektronických komponentů pro průmyslovou automatizaci, zajišťuje jejich technickou podporu a záruční i pozáruční servis.

EK-INDUSTRY rozšířila během dvou let své působnosti na trhu škálu nabízených výrobků od různých výrobců. Reaguje tak na poptávku trhu a potřeby svých zákazníků.

Úspěšně také působí nejen jako distributor elektro komponentů, ale i v oblasti poskytování služeb. Orientuje se na zpracování analýzy rizik, projektování školících center a působí rovněž jako systémový integrátor.

Spolupracujeme s významnými firmami jako je Giovenzana,  Ikusi, La Puleggia,  Allen Bradley, Pilz a Tesla. Pro výrobky značky Giovenzana a Ikusi jsme výhradními distributory pro ČR.

Všechny tyto firmy se vyznačují dlouholetými zkušenostmi, kvalitou a profesionálním přístupem. Naši partneři na nás oceňují otevřený, individuální a čestný přístup k zákazníkům, obchodu a zejména naše technické schopnosti.

Od roku 2010 distribuujeme jako výhradní dodavatel italskou značku Giovenzana. V roce 2013 jsme se stali výhradním distributorem a servisním střediskem pro španělskou značku rádiových ovládačů IKUSI. V roce 2012 jsme také zahájili spolupráci s italskými výrobci výtahových navijáků a kladkostorjů pro výtahy LA PULLEGIA.

Svou značku zakládáme na evropských výrobcích, kde můžeme zaručit kvalitu, kterou několikrát ročně ověřujeme přímo ve výrobě jednotlivých značek.