PARTNER PRO PRŮMYSLOVOU
AUTOMATIZACI, VÝTAHY A JEŘÁBY

Představujeme Vám novinku!

Bezpečnostní kontaktní blok se sledováním stavu NO – NC – NO a polohy, s ochranou proti upadnutí/ulomení.

Kontakt má pružinové svorky, použitelný pro standardní tlačítka pomocí

speciálního adaptéru se sníženou výškou PPELN8-R.

Využívá se, pod všechny tlačítka, jeho specifický adaptér spojuje mechanicky tlačítko s ovládacím prvkem kontaktního bloku. Nový produkt je vyvinut v souladu s CEI EN 60204-1, novou technologií v oblasti průmyslové a výtahové automatizace. Produkt je navržen tak, aby maximalizoval výkon e-stop NC kontaktu (hříbek), což má za následek nulový rizikový faktor. NC kontakt se otevře v případě náhodného uvolnění kontaktního bloku ze základny (adaptér). V nepravděpodobném případě, pokud by se jedna z podpěr zlomila, je kontakt navržen tak, aby zareagoval a rozpojil obvod, který zablokuje jakoukoli další činnost stroje. Toto je důležitý krok při prevenci úrazů a při zásahu aplikací nouzového zastavení.

PCW010SS kontaktní blok s funkcí self-monitoring nabízí další bezpečnost v aplikacích nouzového zastavení. Toto zařízení obsahuje navíc i spínací (NO) kontakt, který používá jedinečný aktivátor k monitorování kontaktního bloku, je-li stále připojen k operátoru (hříbek).

V případě, že se kontaktní blok uvolní z tlačítka nouzového zastavení, samo-monitorovací kontaktní blok rozpojí obvod a zastaví systém, což zvyšuje míru bezpečnosti.

Napište nám! Náš obchodní zástupce pro vaši společnosti vytvoří nabídku na míru. Již brzy bude produkt zařazen v ESHOPU


31/08/2019

 

  OBCHODNÍ ODDĚLENÍ - AUTOMATIZACE